Blog inspirowany Copenhagen Cycle Chic.

sobota, 27 września 2014

Wrześniowa Ślubna Masa Krytyczna!

Moi Drodzy, 
na wstępie proszę o wybaczenie. Zdjęć jest wyjątkowo mało i są raczej poglądowe (nie jak zwykle prawie każdemu portrecik) z uwagi na to, że zrobiło się już bardzo ciemno. Widziałam, że Pan z Gazety Wrocławskiej też pstrykał i to z lampą, efekty wcale nie lepsze, jak u mnie, zatem musicie przymknąć na to oko ;) Może przed kolejnymi Masami (aż do odbijającego światło śniegu lub wiosny) ograniczę się do zdjęć na Placu Bema..

Ale nie to jest najważniejsze - najważniejszym punktem programu wrześniowej Masy Krytycznej była piękna rowerowa Para Młoda :)

Z Tatusiem na Bema.


Jest i Pan Młody!Nasi wspaniali Ambasadorzy Rowerowego Wrocławia wraz z Młodą Parą przypominają, że zostały tylko 2 dni do końca głosowania w Budżecie Obywatelskim! Zapewne już oddaliście swoje głosy ale teraz musicie namówić do tego rodzinę i znajomych! Tylko tak mamy szanse wygrać wielkie rowerowe zmiany w centrum Wrocławia! (fot. Agnieszka)

Wejdźcie koniecznie na 10kilometrow.pl, żeby poznać szczegóły projektu numer #269 i oddać swój głos!

Zachęcamy również do głosowania na projekt #384: o projekcie.

Nowożeńcy zajęli zaszczytne miejsce na czele peletonu, a ich najbliższa niezroweryzowana rodzina wraz z fotografem ślubnym jechała meleksem na czele Masą rowerzystów :)